Back Feedback
Refresh
12304 POORVA EXPRESS
09:51, 02 Oct 14
Left SACHIWALAY(HALT) at 09:41
Train delayed by 2 hours and 11 minutes
2 KM more to reach PATNA JN
Last Updated at 2 Oct 2014 9:43


STATIONS ETA
PATNA JN 09:48
BAKHTIYARPUR JN 10:28
BARH 10:41
MOKAMEH JN 11:06
KIUL JN 11:40
JAMUI 12:02
JHAJHA 12:25
JASIDIH JN 13:02
MADHUPUR JN 13:31
CHITTARANJAN 14:11
ASANSOL JN 14:36
DURGAPUR 15:21
BURDWAN 16:05
HOWRAH JN 17:20